Jasełka w SOSW
Jasełka w SOSW
Kategoria: Aktualności
19.12.2023
Godz: 13:18
Redaktor: Kamila Kowalska Kamila Kowalska
Drukuj

Tradycyjnie już w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marii Grzegorzewskiej w Zgorzelcu, odbyły się Jasełka, w których udział wziął Starota Zgorzelecki Artur Bieliński.

To niezwykłe wydarzenie było pełne magii, emocji i wzruszeń, które cieszyły serca zarówno uczestników, jak i widzów.

Jasełka rozpoczęły się tanecznym występem aniołów, które wprowadziły nas w wyjątkowy nastrój świąt. Następnie odbyła się barwna prezentacja, ukazująca historię stworzenia świata oraz losy człowieka. W przedstawieniu zaprezentowano scenki ukazujące pierwszych ludzi w raju, ich grzech pierworodny i sprzeniewierzenie się Bogu. Nie zabrakło również wzruszającej sceny narodzenia Jezusa w stajence betlejemskiej.

Program artystyczny był przeplatany prezentacją multimedialną, która dodatkowo wzbogaciła widowisko o piękne obrazy i dźwięki. Uczniowie i opiekunowie przełożyli wiele serca i zaangażowania w przygotowanie tego wyjątkowego spektaklu, który wzruszył widownię.

Nieodłącznym elementem Jasełek były również śpiewane kolędy, tworząc atmosferę pełną radości i ducha świąt.

To niezapomniane wydarzenie było również doskonałą okazją do integracji społeczności szkolnej oraz podkreślenia umiejętności i talentów uczniów. Przedstawienie było nie tylko świetnym spektaklem artystycznym, ale także wyrazem zaangażowania i determinacji uczniów, którzy pokazali, jak wiele potrafią osiągnąć, pomimo ewentualnych trudności.

Wyrazy uznania należą się wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom i pracownikom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego za ich zaangażowanie i wkład w przygotowanie tych wspaniałych Jasełek. Dzięki Wam spotkanie to było nie tylko artystycznym widowiskiem, ale również pięknym momentem wspólnego świętowania i wzajemnego wsparcia.

Unia Europejska Banner