Niecodzienny gość z wizytą w PCPR w Zgorzelcu
26.02.2024
Godz: 10:06
Redaktor: BP BP

W piątek 23.02.2024 r. w progi PCPR Zgorzelec zawitał bardzo miły gość – znana aktorka Magdalena Różczka, założycielka Fundacji UKOCHANI. Pracownicy PCPR mieli okazję porozmawiać o pieczy zastępczej – o obecnej sytuacji, o potrzebach, ale także o wzajemnej chęci współpracy na rzecz dzieci i rodzin zastępczych. Było to bardzo energetyczne, otwierające nowe możliwości spotkanie.

Kolejne kroki Pani Magdalena skierowała do Rodzinnego Domu Dziecka w Lasowie, gdzie spędziła czas z dziećmi. Zostały one obdarowane cudnymi prezentami, ale to czas i uwaga stanowiły największe i najwspanialsze z nich.

Pomóc może każdy i to na na bardzo wiele sposobów. Jeśli czujesz, że chcesz i możesz, zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego 502237286 lub mailowego pcpr@powiat.zgorzelec.pl.
Razem możemy więcej.

Źródło: PCPR Zgorzelec