Obchody Dnia Seniora w DPS ”Ostoja”
Obchody Dnia Seniora w DPS ”Ostoja”
Kategoria: Domy Pomocy Społecznej
24.10.2022
Godz: 15:00
Redaktor: Monika Pecov Monika Pecov
Drukuj

20 października świętowaliśmy Europejski Dzień Seniora. W tym dniu nasi mieszkańcy również obchodzili swoje święto. Seniorzy pełnią bardzo ważną rolę w społeczeństwie – mają za sobą pokaźny bagaż doświadczeń i wspomnień, którymi dzielą się z młodszymi pokoleniami.

W dniu ich święta chcemy okazać naszym podopiecznym, jak są dla nas wyjątkowi i ważni. Z tej okazji do Naszego Domu przybyli zaproszeni goście – Starosta Zgorzelecki Pan Artur Bieliński oraz Etatowy Członek Zarządu Pan Ireneusz Owsik, którzy złożyli piękne życzenia naszym Seniorom z okazji ich święta. Nie zabrakło także naszych wspaniałych wolontariuszy Państwa N. A. Korbut oraz W.T. Świetlińscy, którzy pomagali nam przy przygotowaniach tego dnia. Bardzo za to dziękujemy. Zaproszeni zostali również nasi przyjaciele z Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Zgorzelcu oraz Pan Zdzisław Szpak wraz z zespołem „Łużyczanie”, którzy zadbali o oprawę muzyczną całej imprezy. Dzięki Wam ten dzień pozostanie na długo w naszej pamięci. 

Były tańce, wspólne śpiewanie znanych i lubianych pieśni biesiadnych, pyszne jedzenie i wspaniała zabawa. 20 października był także okazją do złożenia życzeń z okazji Dnia Kucharza. Życzymy Wam kochane koleżanki wszystkiego najlepszego, pomyślności i sukcesów zawodowych.

Mieszkańcy, Personel wraz  z Panią dyrektor DPS „Ostoja” Anną  Kasińską.

Źródło: DPS Ostoja

Unia Europejska Banner