Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

Dnia 10 czerwca 2021 roku w sali konferencyjnej Powiatowego Urzędu Pracy w Zgorzelcu obyło się posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy.

W trakcie spotkania rozmawiano m.in:

• o aktualnej sytuacji na rynku pracy,
  • o realizacji programów i projektów rynku pracy w ramach Tarczy Antykryzysowej – COVID – 19,
  • o opiniowaniu wniosków o umorzenia nienależnie pobranych świadczeń z Funduszu Pracy,
  • o opiniowaniu wniosków w sprawie finansowania działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Podczas posiedzenia Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, Wicestarosta Mirosław Fiedorowicz oraz wszyscy członkowie rady, złożyli serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę Pani Danucie Pluteckiej, która odeszła na emeryturę. Starszy Cechu Franciszek Wurszt odznaczył Panią Dyrektor złotym medalem im. Jana Kilińskiego za długą i dobrą współpracę z Rzemiosłem Powiatu Zgorzeleckiego.