Przejście na emeryturę Ireneusza Steca Dyrektora MOS im. Janusza Korczaka w Zgorzelcu
Przejście na emeryturę Ireneusza Steca Dyrektora MOS im. Janusza Korczaka w Zgorzelcu
Kategoria: Aktualności
16.06.2023
Godz: 14:51
Redaktor: BP BP
Drukuj

Dzisiaj 16. czerwca br. w auli ZSZiL w Zgorzelcu odbyła się uroczystość pożegnania Ireneusza Steca wieloletniego Dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii im. Janusza Korczaka w Zgorzelcu w związku z przejściem na zasłużoną emeryturę.

Pan Ireneusz Stec był nie tylko dyrektorem MOS, ale również mentorem i wzorem do naśladowania dla całej społeczności szkolnej. Wyróżniał się zaangażowaniem, profesjonalizmem oraz pasją w tworzeniu atmosfery wsparcia i pomocy dla młodzieży.

W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele powiatu zgorzeleckiego – Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, Wicestarosta Mirosław Fiedorowicz, Przewodnicząca Rady Powiatu Zgorzeleckiego Małgorzata Sokołowska, Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz, a przede wszystkim pracownicy, współpracownicy, przyjaciele Ośrodka, a także byli i obecni wychowankowie MOS w Zgorzelcu.

Jeszcze raz składamy serdeczne życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz spełnienia realizacji planów i marzeń. Niechaj każdego dnia cieszy się Pan pogodą ducha, radością i szacunkiem ludzi.

Unia Europejska Banner