Walne Zebranie Sprawozdawcze OSP Węgliniec
27.02.2024
Godz: 10:18
Redaktor: Monika Pecov Monika Pecov

W sobotę 24 lutego 2024 r. w remizie OSP Węgliniec odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2023. W spotkaniu udział wziął Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, Burmistrz Gminy i Miasta Węgliniec Mariusz Wieczorek, Przewodniczący Rady Miejskiej Węglińca Marek Wawrzynek, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Zgorzelcu druh Waldemar Błauciak, Komendant Powiatowy PSP w Zgorzelcu bryg. Artur Czułajewski, Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej druh Janusz Droś.

Zebranie otworzył i poprowadził druh Łukasz Pańków Prezes OSP Węgliniec. Omówiono najważniejsze wydarzenia minionego roku, przedstawiono liczbę zdarzeń z podziałem na ich rodzaje, omówiono także liczbę interwencji poszczególnych strażaków, zaprezentowano sprzęt, jaki udało się zakupić i ustalono potrzeby na rok bieżący. Na koniec przedstawiono pełne sprawozdanie finansowe i plan finansowy na rok 2024.

Źródło: OSP Węgliniec

Unia Europejska Banner