Wigilijny czas W DPS „Ostoja”2023
8.01.2024
Godz: 09:34
Redaktor: BP BP

Dzień przed Wigilią, Mieszkańców DPS „Ostoja” odwiedzili uczniowie wraz z nauczycielem Panią Beatą ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Zgorzelcu. Uczniowie wręczyli Seniorom kartkę z życzeniami świątecznymi na ręce Pani Stanisławy. Dziękujemy za ten piękny gest.

Pani Dyrektor Anna Kasińska wraz z terapeutką złożyły życzenia świąteczne wszystkim seniorom, łamiąc się opłatkiem również z mieszkańcami, którzy na Święta wyjeżdżali do swoich rodzinnych domów.

Tradycyjnie jak co roku odbyło się Spotkanie Opłatkowe Personelu z Panią Dyrektor Anną Kasińską i Panią kierownik Magdą Kulińską. Spotkanie Wigilijne w Naszym Domu rozpoczęło się od Mszy Świętej w kaplicy DPS „Ostoja” pod wezwaniem Św. Marka. Następnie Seniorzy udali się na kolację wigilijną przy odświętnie nakrytym stole, kosztując pysznych wigilijnych potraw. Mieszkańcy otrzymali piękne życzenia świąteczne od zaproszonych gości Przedstawiciela Starostwa Powiatowego Ireneusza Owsika, Księdza Proboszcza Macieja Wesołowskiego oraz Pani Dyrektor. Były to wyjątkowe chwile spędzone przy wspólnym stole z kolędą.

Dzięki naszym wspaniałym Darczyńcom z Projektu „Urodziny dla Seniora”, mogliśmy przez cały rok wręczać prezenty urodzinowe Jubilatom. Dziękujemy z całego serca za uśmiech i radość podarowany naszym Seniorom. Kochani jesteście wspaniali.

Mieszkańcy DPS ”Ostoja” w Nowym Roku 2024 życzą wszystkim zdrowia, miłości, pomyślności oraz realizacji marzeń i celów oraz radości i pozytywnej energii na każdy dzień.

Źródło: DPS “Ostoja”

Unia Europejska Banner