Z życia wzięte grudzień 2022
Z życia wzięte grudzień 2022
Kategoria: Domy Pomocy Społecznej
9.01.2023
Godz: 08:09
Redaktor: Monika Pecov Monika Pecov
Drukuj

Jubilaci miesiąca grudnia otrzymali wspaniałe prezenty od naszych Darczyńców w ramach Projektu „Urodziny dla Seniora’’. Seniorzy dziękują z całego serca za podarunki i piękne życzenia.

Mieszkańcy DPS ’’Ostoja’’ składają serdeczne podziękowania dla Przedszkola Publicznego nr 2 w Zgorzelcu ”Kasztanowe Przedszkole”, Niepublicznego Przedszkola ”Chatka Puchatka” w Zgorzelcu, Przedszkola Niepublicznego nr 1 ”Zaczarowany Domek” w Zgorzelcu, Przedszkola Publicznego nr 12 w Zgorzelcu, Szkoły Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Łagowie i Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Osieku Łużyckim. Dziękujemy za przepiękne kartki i życzenia, które sprawiły ogromną radość Seniorom.

Mieszkańcy DPS ”Ostoja” dziękują naszej wieloletniej Wolontariuszce Pani Joli za świąteczny podarunek, który sprawił im ogromną radość.

Na Nowy Rok 2023 Seniorzy DPS ‘’Ostoja’’, Personel wraz z Panią Dyrektor Anną Kasińską życzą niekończącej się miłości, zdrowia, wyrozumiałości, pasma sukcesów, życia bez zmartwień i pośpiechu.

Unia Europejska Banner