Coroczny Zjazd Rodzin w DPS “Jędrek” za nami
Coroczny Zjazd Rodzin w DPS “Jędrek” za nami
Kategoria: Aktualności
18.06.2024
Godz: 11:35
Redaktor: Monika Pecov Monika Pecov
Drukuj

16 czerwca 2024 r. w Domu Pomocy Społecznej “Jędrek” w Opolnie Zdroju odbył się coroczny Zjazd Rodzin. Jest to jeden z najważniejszych dni dla jego mieszkańców. Rodzina to bez wątpienia najważniejsza wartość w życiu, a takie spotkanie to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu.

Uroczystość rozpoczęła się występem grupy teatralnej „Gratis”. Spektakl pod tytułem „Ciąg dalszy nastąpi…”, przedstawił wspomnienia mieszkańców “Jędrka” oraz to, że cieszą się na zbliżającą się przeprowadzkę. Na Zjazd Rodzin został również przygotowany przepyszny tort okolicznościowy przez niezawodną Panią Jolantę. Był też czas na rozmowy, spacery i wspólną zabawę. O muzykę zadbał zespół muzyczny „Ambaras” oraz Dj „Szymciomix”.

W wydarzeniu udział wzięli: Etatowy Członek Zarządu Powiatu Zgorzeleckiego Ireneusz Owsik, Radna Powiatu Zgorzeleckiego Dorota Bojakowska oraz Sekretarz Miasta i Gminy Bogatynia Łukasz Roszkowski.

Dzień upłynął  w rodzinnej, ciepłej atmosferze, a cała uroczystość odbyła się dzięki darczyńcom. Bardzo dziękujemy za okazane wsparcie.

Serdeczne podziękowania należą się całemu personelowi domu oraz mieszkańcom, którzy dali z siebie wszystko, aby przyczynić się do zorganizowania tego wydarzenie. Jesteście wspaniali!

Źródło: FB DPS “Jędrek”

Unia Europejska Banner