“Finał akcji Mikołaj dla Seniora w Zgorzeleckiej Jutrzence”
“Finał akcji Mikołaj dla Seniora w Zgorzeleckiej Jutrzence”
Kategoria: Domy Pomocy Społecznej
8.12.2023
Godz: 10:41
Redaktor: BP BP
Drukuj

Ach co to były za dzień! 6 grudnia Mieszkańców naszego Domu Pomocy odwiedził święty Mikołaj! Nie była to jednak taka łatwa sprawa! Nasi Mikołajowie byli w tym roku wyjątkowo hojni to też święty Mikołaj okazał się bardzo wymagający dla Seniorów! Nie wystarczyło „być grzecznym,” aby dostać swój wymarzony prezent. Seniorzy musieli odpowiadać na pytania, uczyć się nowych piosenek i głośno śpiewać!

Było warto troszkę się natrudzić, gdyż ogrom miłości, serca, dobroci, czułości i wymarzonych prezentów, które Seniorzy odnaleźli w swoich paczkach przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Wzruszenie, radość i niedowierzanie to tylko kilka emocji jakie towarzyszyły Naszym mieszkańcom podczas przyjmowania i rozpakowywania prezentów mikołajkowych zorganizowanych w ramach “Akcji Święty Mikołaj dla Seniora”.

Bardzo dziękujemy Fundacji Święty Mikołaj dla Seniora za możliwość uczestniczenia w tej wspaniałej inicjatywie! Jesteście cudowni i pełni zaangażowania!
Dziękujemy, także wszystkim tym, którzy wcielili się w rolę Świętego Mikołaja Wasze serducha pełne dobroci dla Seniorów mogą teraz pękać z dumy! Dziękujemy!

Źródło: DPS “Jutrzenka”

Unia Europejska Banner