Konkurs „Powiat Zgorzelecki w obiektywie – etap LATO”
2.07.2019
Godz: 11:13
Redaktor: Bartosz Sen Bartosz Sen

Atrakcyjne nagrody o wartości 500, 300 i 200 zł czekają na laureatów trzeciej, letniej edycji konkursu fotograficznego „Powiat Zgorzelecki w obiektywie”.

To już trzecia edycja powiatowego konkursu fotograficznego. Dwie poprzednie  – zimowa i wiosenna – zaowocowały ponad 40 uczestnikami i ich oryginalnymi spojrzeniami zza obiektywu na liczne walory krajobrazowe oraz zabytki powiatu zgorzeleckiego.

W etapie LATO może wziąć udział każdy, kto jest zainteresowany fotografią i niekoniecznie jest stałym mieszkańcem powiatu zgorzeleckiego. Uczestnicy w terminie od 2 lipca do 28 lipca br. przesyłają ŁĄCZNIE 5 zdjęć na adres: promocja@powiat.zgorzelec.pl

Powołana przez Organizatora komisja konkursowa dokona oceny prac w następujących kategoriach:

• zgodność z tematyką konkursu;
  • kreatywność/pomysłowość;
  • jakość i technika;
  • różnorodność lokalizacji;

Zwycięzcom zostaną przyznane nagrody o wartości 500 zł (I miejsce), 300 zł (II miejsce) i 200 zł (III miejsce).

O tym, że naprawdę warto spróbować swoich sił przekonali się Anna Niedobitek, Jan Tołoko i Katarzyna Ejsmont – laureaci wiosennego etapu konkursu, którzy podczas uroczystego spotkania ze Starostą i Wicestarostą Zgorzeleckim odebrali swoje nagrody.

Regulamin konkursu oraz szczegółowe warunki uczestnictwa dostępne są tutaj.

Unia Europejska Banner