Najlepsi uczniowie odebrali Stypendia Starosty Zgorzeleckiego!
Najlepsi uczniowie odebrali Stypendia Starosty Zgorzeleckiego!
Kategoria: Aktualności
27.09.2019
Godz: 14:11
Redaktor: Bartosz Sen Bartosz Sen
Drukuj

Podczas uroczystej gali w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu, najlepsi uczniowie szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2018/2019 z rąk Artura Bielińskiego odebrali Stypendia Starosty Zgorzeleckiego.

Stypendium Starosty Zgorzeleckiego otrzymują najlepsi uczniowie, którzy w poprzednim roku szkolnym spełnili następujące warunki:

  • ich średnia ocen na świadectwie promocyjnym lub ukończenia szkoły nie była niższa niż 5.00 lub;
  • byli laureatami co najmniej na szczeblu wojewódzkim konkursów i olimpiad przedmiotowych i zawodowych oraz średnia ich ocen nie była niższa niż 4,0.

Gratuluje wam osiągniętych wyników, sumiennego wypełniania obowiązków uczniowskich oraz godnego reprezentowanie waszych szkół. Jestem głęboko przekonany, że włożony trud zaowocuje piękną i pomyślną przyszłością edukacyjno-zawodową – zwracał się do wyróżnionych uczniów i ich rodziców Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński.

Stypendium Starosty Zgorzeleckiego za rok szkolny 2018/2019 otrzymali:

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Zgorzelcu:    

  • Gryczka Weronika

Zespół Szkół Zawodowych w Bogatyni:

  • Maciocha Małgorzata
  • Lencka Paulina
  • Borowski Mateusz
  • Maciocha Dariusz
  • Kumoś Sandra

Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu     

  • Ardeli Miłosz
  • Korbut Paweł
  • Kret Szymon
  • Lipiak Dawid
  • Kordasiewicz Filip
  • Senkowska Karolina
  • Horodecki Arkadiusz
  • Drzewiecki Michał
  • Jessa Jakub
  • Kierzkowska Kaja
  • Delijewska Karolina
  • Szeliga Sandra
  • Milena Fedorowicz
  • Radawiec Martyna
  • Filip Pozauć
  • Szmigiel Michał
  • Nowacki Jakub
  • Sucholet Inga
  • Zienkiewicz Wiktoria
  • Starczewska Magdalena
  • Zagajewska Martyna
  • Baziuk Dominik
  • Wolkiewicz Dawid
  • Krukowski Szymon
  • Zagajewska Marcela
  • Włoszczyk Aleksandra
  • Ludkiewicz Oktawia
  • Frelich Agnieszka
  • Zubrzycki Tomasz
  • Bieniek Maja
  • Maguliszyn Kinga
  • Lickindorf Mateusz
  • Gieracka Alicja
  • Nalewaj Mikołaj
  • Miłota Grzegorz
  • Zabiełło Aleksander
  • Mazur Piotr
  • Danielewski Jakub
  • Szymecki Szymon
  • Kochman Kinga
  • Kopeć Kornelia
  • Frączek Nikodem
  • Michalik Aleksandra
  • Kubacka Patrycja
  • Jabłonka Barbara
  • Siwiela Oliwia
  • Jaśkiewicz Damian
  • Kolasińska Marta
  • Pozauć Olimpia
  • Grzęda Alicja
  • Grześkowiak Kornelia
  • Różycki Oskar
  • Piasecki Michał
  • Mazur Daria
  • Bieżuńska Klara

Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelecu    

  • Lorenc Klaudia
  • Olszanowska Małgorzata
  • Guz Robert
  • Rogula Justyna
  • Gębala Kamila
  • Wiaderek Jessica
  • Sitko Piotr
  • Piotruk Michał
  • Bakuniak Julia
  • Zasadzki Bartosz
  • Warzecha Patrycja
  • Kuliński Konrad
  • Święcicki Mateusz
  • Dimitriu Marek
  • Smokowski Konrad
  • Urbaniak Oliwer
  • Chrostowski Oskar
  • Chmielnicki Szymon
  • Kwiatkowska Wiktoria
  • Downarowicz Dawid
  • Jędrzejczyk Iga
  • Piotrowska Julia
  • Wadzicka Agnieszka
  • Kiejza Julia
  • Wierzbicka Joanna
  • Walczak Kamil
  • Fudala Zuzanna
  • Jaśkiewicz Łukasz
  • Majta Adam
  • Skonka Anna
  • Jakiel Julita
  • Rakoczy Kamil
  • Pietrańczyk Dominik
  • Skórski Adam
  • Chmielecki Hubert
  • Klimczak Przemysław
  • Klimczak Sebastian
  • Rynkiewicz Sandra
  • Sianowska Wiktoria
  • Błaszczyk Wiktoria
  • Węgrzyn Karol

ZSP w Zgorzelcu

  • Januszkiewicz Klaudia
  • Dunaj Dawid
  • Stopyra Nikola
  • Jakubowska Wiktoria
  • Rakowiec Ewelina
  • Nieścior Karolina
  • Barda Karolina
  • Górecki Miłosz
  • Skowrońska Maja
  • Książka Katarzyna
  • Stawiarska Agata
  • Urbańska Patrycja
  • Kacperska Karina
  • Majocha Martyna
  • Sawiniec Krystian
« z 2 »
Unia Europejska Banner