Nowy serwis internetowy Powiatu Zgorzeleckiego
Nowy serwis internetowy Powiatu Zgorzeleckiego
Kategoria: Aktualności
2.07.2019
Godz: 10:34
Redaktor: Kamila Kowalska Kamila Kowalska
Drukuj

Nowoczesna szata graficzna oraz większa funkcjonalność dla interesantów Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu i mieszkańców powiatu zgorzeleckiego – to główne zmiany jakie zaszły w nowym serwisie internetowym urzędu.

Od 2 lipca oficjalny serwis internetowy Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu oraz Powiatu Zgorzeleckiego zaczął funkcjonować w nowej szacie graficznej.

Wprowadzone zmiany mają za zadanie przede wszystkim zwiększenie funkcjonalności serwisu, tak aby załatwienie sprawy w urzędzie oraz dotarcie do wszystkich potrzebnych dokumentów i informacji było szybsze oraz bardziej intuicyjne.  Dlatego już teraz do dyspozycji interesantów została oddana zakładka  “NA SKRÓTY” zawierająca najczęściej odwiedzane witryny urzędu.

Ważną zmianą w serwisie jest także wprowadzenie responsywności, co oznacza, że nowa strona internetowa urzędu będzie dostosowywała się do urządzeń mobilnych typu smartfon i tablet.

Masz uwagi? Uważasz, że można wprowadzić zmiany, które jeszcze bardziej zwiększą funkcjonalność portalu? Daj znać na promocja@powiat.zgorzelec.pl lub poprzez dostępny formularz kontaktowy.

Wersja archiwalna strony Powiatu (kliknij)

Unia Europejska Banner