Pani Anna Kasińska nowym Dyrektorem w Domu Pomocy Społecznej “Ostoja”
7.04.2021
Redaktor: Paweł Paluszkiewicz Paweł Paluszkiewicz

W dniu 01.04.2021 Dom Pomocy Społecznej “Ostoja” w Zgorzelcu powitał nowego Dyrektora, którym została Pani Anna Kasińska. Podczas oficjalnego powitania obecni byli Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński oraz Etatowy Członek Zarządu Ireneusz Owsik. Podczas powitania nowej Pani Dyrektor z ust gości, mieszkańców i personelu padły słowa uznania, życzenia pomyślności, a przede wszystkim wielu sukcesów w pracy.

Pani Anna Kasińska jest absolwentką Uniwersytetu Opolskiego w Opolu. Ponadto ukończyła Studia Podyplomowe w zakresie pracy socjalnej oraz organizacji pomocy społecznej. Z naszym Domem związana jest od lat nie tylko swoją pracą, ale i wielkim sercem, uśmiechem i darem niesienia pomocy tym, którzy o nią nie umieją prosić. W latach 2006-2014 była pracownikiem socjalnym w DPS Ostoja. Od 2014-2021 Pani Anna Kasińska pracowała w Powiatowym Ośrodku Wsparcia w Zgorzelcu, gdzie wykorzystała zdobytą wiedzę i doświadczenie. 22 stycznia 2021r. wróciła do DPS Ostoja jako Kierownik Wydziału Terapeutyczno-Opiekuńczego i Obsługi.

Gratulujemy nowej Pani Dyrektor życząc powodzenia i zadowolenia z pracy.