Raport kwiecień 2022
Raport kwiecień 2022
Kategoria: Projekt pn.: „KOMPETENCJE 4.0/KOMPETENCE 4.0“ 2021 / 2022
18.05.2022
Godz: 14:11
Redaktor: Kamila Kowalska Kamila Kowalska
Drukuj

Fikcyjna firma nr 29 „Firma Eventowa”

Uczniowie w trakcie kwietniowych zajęć poznawali zasady dobrej prezentacji, która jest potrzebna zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Zajmowali się komunikacją werbalną i niewerbalną, (auto)prezentacją podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz pojęciami takimi jak retoryka i dress code. Korzystali również z materiałów internetowych wskazanych w kartach pracy i pracowni multimedialnej. Przygotowywali się również do ratingu swojej firmy  w Libercu oraz wzięli w nim udział.

Fikcyjna firma nr 30 „Firma informatyczno/reklamowa”

W miesiącu kwietniu uczniowie przygotowywali się głównie do udziału w targach fikcyjnych firm czyli ratingu, który odbył się w Libercu. Uczniowie pracowali nad prezentacją firmy, wystrojem stanowiska.

Fikcyjna firma nr 33 „CNC Box”

Fikcyjna firma nr 33 CNC BOX w miesiącu kwietniu w głównej mierze przygotowywała się do ratingu. Realizacja prezentacji, materiałów promocyjnych jak i przygotowanie sprzętu stanowiło ważny obszar dla pracowników. Druga grupa uczniów kontynuowała pracę przy sterowaniu frezarką CNC. 

Fikcyjna firma nr 34 „TRIP”

W kwietniu podczas zajęć w pracowni multimedialnej uczniowie przygotowywali się do ratingu w Libercu. Pracowali nad prezentacją promującą fikcyjną firmę, nad wystrojem stanowiska, przygotowano baner, ulotki i plakaty.

Fikcyjna firma nr 35 „Emilka-Bud”

Podczas kwietniowych zajęć uczniowie przygotowywali się do udziału w ratingu. Ponadto omawiali tematy:

etyka handlowa i pracownicza oraz kultura firmowa, profil pracownika, przedsiębiorcy, firmy. Poznali zasady tworzenia życiorysu CV.

Unia Europejska Banner