Rozstrzygnięty otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w 2024 r. z zakresu rehabilitacji społecznej
12.06.2024
Godz: 14:42
Redaktor: Monika Pecov Monika Pecov

Zarząd Powiatu Zgorzeleckiego rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego z zakresu rehabilitacji społecznej dla niepełnosprawnych mieszkańców powiatu zgorzeleckiego zlecanych fundacjom i organizacjom pozarządowym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2024 r.

Dotację na realizację zadania publicznego przyznaje się Fundacji „Nasze Dzieci” z siedzibą w Zgorzelcu przy ul. Francuskiej 41 – na kwotę 80.000,00 zł.

Unia Europejska Banner