Sprawdź czy Twoje prawo jazdy jest gotowe do odbioru.
Kategoria: E-usługi
9.04.2021
Redaktor: Paweł Paluszkiewicz Paweł Paluszkiewicz

Według definicji e-usługi to takie usługi, których świadczenie odbywa się za pomocą Internetu, są zautomatyzowane i zdalne.

Nowe prawo jazdy możesz odebrać po 30 dniach od złożenia wniosku, jednak zazwyczaj jest gotowe wcześniej. Tylko w szczególnych przypadkach termin może się wydłużyć. Sprawdź, czy twoje prawo jazdy jest już gotowy do odbioru.

Co przygotować?

Wystarczy, że wybierzesz po czym chcesz wyszukać np: PESEL, oraz wpiszesz imię i nazwisko.

Pole wyboru znajdziesz na dole strony, na którą zostaniesz przekierowany po kliknięciu w odnośnik poniżej:

Artykuł z cyklu E-usługi – szybki start, mający na celu publikowanie serii poradników dotyczących korzystania z usług elektronicznych w Starostwie Powiatowym w Zgorzelcu.