Wolne miejsca w DPS ”Jutrzenka”
Wolne miejsca w DPS ”Jutrzenka”
Kategoria: Aktualności
9.07.2024
Godz: 11:12
Redaktor: Agnieszka Emerle Agnieszka Emerle
Drukuj

Dom Pomocy Społecznej “Jutrzenka” w Zgorzelcu ul. Przechodnia 8, 59-900 Zgorzelec – informuje, że na dzień dzisiejszy tj. 09 lipca 2024 r. posiada wolne miejsca.

Dom Pomocy Społecznej ’’Jutrzenka’’ w Zgorzelcu świadczy usługi bytowe, opiekuńcze i wspomagające. Jest przeznaczony dla osób przewlekle somatycznie chorych i w podeszłym wieku.

Mieszkańcom Domu opiekę zapewnia wykwalifikowany personel zespołu, który dąży do tego aby czuli się w nim jak najlepiej, mieli poczucie komfortu życia, własnej wartości i przydatności, mimo różnych ograniczeń spowodowanych chorobami.

Organizowane są tu zajęcia terapeutyczne, kulturalno-oświatowe, psychologiczne, rehabilitacyjne jak i pomoc w formie pracy socjalnej.

Dom zapewnia Mieszkańcom całodzienne wyżywienie, z uwzględnieniem indywidualnych diet zaleconych przez lekarza. Wszystkie posiłki przygotowywane są we własnej kuchni. Atutem naszej placówki jest położenie w cichej spokojnej dzielnicy z ładnie zagospodarowanym dziedzińcem, z dala od ruchliwych ulic.

Serdecznie polecamy nasz Dom i zachęcamy do umieszczania swoich bliskich.

Źródło: DPS “Jutrzenka”

Unia Europejska Banner