XXII Zawody Jeździeckie w skokach przez przeszkody
XXII Zawody Jeździeckie w skokach przez przeszkody
Kategoria: Aktualności
27.06.2024
Godz: 07:30
Redaktor: Monika Pecov Monika Pecov
Drukuj

Tradycyjnie w wakacje, w tym roku 7 lipca na terenie koło Leroy Merlin w Łagowie zostaną rozegrane Zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody pod patronatem trzech dżentelmenów.

Będą to zawody regionalne i towarzyskie z udziałem jeźdźców zagranicznych, Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego o puchar Starosty Zgorzeleckiego, puchar Wójta Gminy Zgorzelec, puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec. Klub Jeździecki „NA KOŃ” w Łagowie po raz XXII przygotował moc atrakcji.

Zawodnicy wezmą udział w konkursach o wysokości od krzyżaczków po 130 cm. Rozegrany zostanie także bardzo emocjonujący konkurs DERBY, łączący zarówno przeszkody stałe jak i parkurowe. Podczas niniejszych zawodów wyłoniony zostanie Mistrz Powiatu Zgorzeleckiego, który otrzyma mistrzowski puchar z rąk Starosty Powiatu Zgorzeleckiego, Pana Artura Bielińskiego.

Dla publiczności również moc atrakcji – przejażdżki na kucykach, jeździecki pchli targ, lody naturalne oraz stoiska spożywcze przygotowane przez stowarzyszenie Złote Kłosy. Sportowe i kulinarne emocje na najwyższym poziomie zagwarantowane.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do Łagowa w pierwszą niedzielę lipca. Start o godzinie 9:00.

Źródło: Klub jeździecki „Na koń”

Unia Europejska Banner