Z życia wzięte sierpień 2022
Z życia wzięte sierpień 2022
Kategoria: Domy Pomocy Społecznej
5.09.2022
Godz: 15:19
Redaktor: BP BP
Drukuj

Grupa Mieszkańców DPS „Ostoja” wybrała się na 28. Bolesławieckie Święto Ceramiki, które jest wydarzeniem kulturalnym na Dolnym Śląsku i w Europie.

Co roku około około 100 wystawców – producentów ceramiki z Polski, Czech i Węgier prezentuje i sprzedaje wyroby ceramiczne: użytkowe, artystyczne oraz biżuterię.

Był to miło spędzony czas na oglądaniu pięknych wyrobów ceramicznych, a w przerwie mieszkańcy DPS “Ostoja” zjedli posiłki i pyszne lody pośród Bolesławieckich kamieniczek.

W Naszym Domu Pani Adelajda obchodziła jubileusz z okazji 100 lat życia. Jest to piękna uroczystość która, nie zdarza się często. Jubilatce towarzyszyła rodzina, współmieszkańcy, a także zaproszeni goście: Starosta Powiatu Zgorzeleckiego Artur Bieliński, Etatowy Członek Zarządu Ireneusz Owsik, Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz, przedstawiciel z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Zgorzelcu oraz ksiądz proboszcz Maciej Wesołowski.

Goście życzyli Pani Adelajdzie zdrowia, szczęścia i pomyślności na kolejne lata. Piękne życzenia oraz liczne grono gości bardzo wzruszyły Jubilatkę. Była to wspaniała uroczystość, która nie trafia się co dzień.

Źródło/foto : DPS “Ostoja”

Unia Europejska Banner