Z życia wzięte styczeń 2023
Z życia wzięte styczeń 2023
Kategoria: Domy Pomocy Społecznej
27.01.2023
Godz: 08:06
Redaktor: Monika Pecov Monika Pecov
Drukuj

Mieszkańcy DPS ”Ostoja” wraz z Zespołem „Łużyczanie”, który wystąpił w barwnych strojach ludowych, wyśpiewali tradycyjne polskie kolędy, pastorałki i kantyczki. O oprawę muzyczną zadbał nasz wieloletni Wolontariusz Pan Zdzisław Szpak, który także jest członkiem tego zespołu. Dzięki Wam Kochani ten dzień nabrał innego wymiaru, za co z całego serca dziękujemy.                                                

Imieniny Pani Henryki, odbyły się w świetlicy Naszego Domu, przy pysznej kawie i słodkim poczęstunku. Pani Henryka przyjęła piękne życzenia od mieszkańców, personelu oraz Pani Dyrektor Anny Kasińskiej. To był miły imieninowy poranek.                  

Kolejnym muzycznym wydarzeniem były obchody Dnia Babci i Dziadka, uświetnione muzyką Pana Zdzisława Szpaka. Jak co roku przybyli do nas w to święto wyjątkowi goście – Uczestnicy Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Zgorzelcu z pięknymi życzeniami i słodkim prezentem. Były życzenia, muzyczny koncert i wiele pozytywnych wrażeń.                                                                                                           

Dziękujemy naszym wspaniałym Darczyńcom, którzy kontynuują kolejny rok projekt „Urodziny dla Seniora”. Jubilaci miesiąca stycznia, otrzymali prezenty i piękne laurki z życzeniami. Dziękujemy za bezinteresowny gest.                                                      

Obchodziliśmy również dziewięćdziesiąte piąte urodziny Pana Stanisława. Był pyszny tort oraz wiele gorących życzeń, zdrowia, radości i pogody ducha.

Ksiądz Proboszcz Maciej Wesołowski odwiedził Mieszkańców z wizytą duszpasterską – Kolęda 2023.      

Źródło: DPS Ostoja

Unia Europejska Banner