Sprawozdanie – wrzesień 2020
Kategoria: Projekt pn.: „KOMPETENCJE 4.0/KOMPETENCE 4.0“ 2019 / 2020
1.12.2021
Godz: 13:12
Redaktor: Kamila Kowalska Kamila Kowalska
Drukuj

Fikcyjna firma nr 28 „Biuro Podróży”

 

We wrześniu przedstawiono młodzieży założenia do projektu. Ogłoszono i przeprowadzono rekrutację. Sporządzono listę osób zaangażowanych w projekt.

Fikcyjna firma nr 31 „HR Consulting”

 

Pierwszy okres funkcjonowania fikcyjnej firmy oparty został na obszarze dokumentacyjno-formalnym. Spotkanie z uczniami poświęcone zostało przekazaniu założeń zarówno projektu jak również firmy konsultingowej. Uczniowie zadając pytania otrzymali precyzyjny zakres teoretyczny co w efekcie zwiększyło ich zainteresowanie przyszłymi zajęciami.

 

Fikcyjna firma nr 32 „EkoAnalizy”

 

W miesiącu wrześniu przeprowadzono rekrutację uczestników projektu. Odbyło się spotkanie, na którym przedstawiono regulamin rekrutacji i udziału w projekcie oraz  omówiono zasady funkcjonowania fikcyjnej firmy. „EkoAnalizy” rozpoczną swoją  działalność od października.

 

Fikcyjna firma nr 36 „Firma cateringowa EMILKA””

 

W miesiącu wrześni działalność fikcyjnej firmy cateringowej „ EMILKA” polegała na przeprowadzeniu procesu rekrutacji na terenie szkoły. Skompletowaniu dokumentów i składu naszej firmy. Uczniowie zostali poinformowani na czym będzie polegała działalność naszej firmy i terminie rozpoczęcia jej działalności.

 

Fikcyjna firma nr 37 „PROJECT ink”

 

We wrześniu nastąpił proces rekrutacyjny do fikcyjnej firmy PROJECT ink. Spotkania z młodzieżą dotyczyły omówienia przyszłych działań w projekcie oraz wypełnienia dokumentacji. Przedstawiciele fikcyjnej firmy to uczniowie klas technikum organizacji reklamy.

Fikcyjna firma nr 38 „Własna firma”

 

Pierwszy miesiąc realizacji projektu oparty został na działaniach formalnych powołania fikcyjnych firemek do funkcjonowania. Dodatkowo podmiot zrekrutował pracowników, którym przekazał założenia projektu oraz misję i wizję firmy.

Strona partnera wiodącego: http://www.ohkliberec.cz/

Unia Europejska Banner