Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu zapewnia dostęp do świadczenia usług tłumacza języka migowego on-line
16.06.2021
Godz: 13:15
Redaktor: Paweł Paluszkiewicz Paweł Paluszkiewicz

Skorzystanie z usługi jest bezpłatne i nie wymaga wcześniejszego umawiania się na wizytę.

Z usługi można skorzystać na dwa sposoby:

1. Nie wychodząc z domu – poprzez stronę www – wystarczy, posiadanie sprzętu (komputer PC, laptop, tablet) wyposażonego w kamerę i podłączonego do Internetu. Kliknięcie przycisku poniżej połączy cię z Tłumaczem on-line języka migowego.

2. Poprzez zgłoszenie się ze swoją sprawą do Biura obsługi interesanta w Starostwie Powiatowym w Zgorzelcu. W punkcie BOI znajduje się oznakowane stanowisko z dostępem do usługi. Pracownik (za pośrednictwem komputera z kamerą) połączy się z tłumaczem języka migowego. Tłumacz będzie pośredniczył w rozmowie między klientem, a urzędnikiem. Rozmowa odbędzie się w czasie rzeczywistym.

Usługa dostępna jest w godzinach pracy starostwa.

Unia Europejska Banner