Umowa na budowę boiska przy SOSW podpisana
Kategorie : Aktualności, Rządowy Fundusz Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych / Rządowy program odbudowy zabytków
2.06.2022

Dzisiaj (02.06.2022 r.) Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński oraz Wicestarosta Mirosław Fiedorowicz podpisali umowę na realizację robót budowlanych w ramach zadania pn. „Budowa boiska wraz z siłownią zewnętrzną i placem zabaw dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zgorzelcu”.

Roboty budowlane obejmują budowę boiska wielofunkcyjnego z bieżnią; siłowni zewnętrznej oraz placu zabaw z nawierzchni bezpiecznej. Obiekt służyć będzie podopiecznym Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Zgorzelcu.

Wykonawcą robót będzie firma „BEST-BUD” Spółka Jawna Tomasz i Stanisław Bernolak z Pisarzowic. Umowa została zawarta na kwotę 836 400,00 zł brutto. Powiat Zgorzelecki otrzymał dofinansowanie przedmiotowej inwestycji z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, w wysokości 450 000,00 zł brutto, udział własny Powiatu w kwocie 386 400,00 zł.